Дані щодо міграції великих підорликів (або гібридних птахів) з території України.

Всі дані зібрані за грантової підтримки Ecotone Telemetry.

Першим на південь відправилося цьогорічне пташеня з кодовим номером UKR03 на ім'я #Alex. Сталося це 20 вересня 2019 року. При цьому в той же день його батько все ще лишався в раойні територій для полювання.

Слідом за цьогорічним пташеням у подорож на південь на наступний день (21 вересня 2019 року) вирушив його батько UKR01 #Steve.

Українська

Галки

Виявляється, галки бувають досить різними. Зрозуміло, що у нас живе переважно один підвид, проте, ніхто не застрахований від зустрічі із іншими підвидами. І тут головне розуміти, а в чому ж різниця. Нижче подаю посилання на статтю, чи то замітку, де розписано про відмінності підвидів галок.

www.ebnitalia.it/QB/QB007/taccole.htm

Сподіваюсь, колись осилю то все усвідомити.

Українська

UABIRDS

Створено сайт UABIRDS.ORG на який згодом буде перенесено всі матеріали цього сайту. Або не буде... Час покаже! :-)

Українська

Лелеки, гуси, журавлі...

Лелека білий
В цьому році (2015) весна виявилася трохи рануватою. Сніг зійшов ще взимку і більше, поки що, з'являтися не планував. Крім того, почали повзти чутки, що то там, то там почали раніше повертатися із вирію різноманітні птахи. Ну як не перевірити, правда це, чи ні? От ми і зібралися у невеличку одноденну експедицію на північ Київської області, туди, де Здвиж зливається із Тетеревом. Ну майже туди!
Українська

Новий рік - частина друга.

Синиця довгохвоста
Наступного дня вийшов пройтися не далеко від дому з єдиною метою - перевірити, чи є такі на Тетереві пірникоза мала. Але,давайте все по порядку. На самому початку стежки трапилася сойка, але дзьобом повернутися до мене вона не захотіла. Тому тут ми її показувати не будемо. Вже на самому острівці (так називається місцина на березі річки біля мого дому) на деревах хтось почав галасувати. І цей хтось був відомий ще з першої подорожі дрізд-омелюх.
Українська

Новий рік - відомі друзі!

Хвороба - заразна штука, особливо якщо ця хвороба - Великий Рік! ;-)
Українська

Візит у Яготин.

Чапля жовта
Чутками повниться світ! І от чергова така чутка і щасливий випадок зірвав мене з місця у напрямку Яготина.
Українська

Хто шукає - той знайде!

Сьогодні втретє вирушив на пошуки високопічського змієїда - ну не давала мені спокою думка, що він гніздиться на моїй малій Батьківщині, а я його ще досі не бачив.
Українська

Перша зустріч зі змієїдом.

Змієїд
Будьте обережні зі своїми бажаннями та мріями - вони мають властивість збуватися та здійснюватися!
Українська

Сторінки