Навіґація

Мови

Ви є тут

Головна » Бьординг-тури

Одноденні тури поблизу м. Київ

Місто Київ розташовано в місці з різноманітними ландшафтами навколо нього, що забезпечує величезне різноманіття орнітофауни. Через саме місто протікає найбільша річка країни Дніпро, що збирає величезну кількість різноманітних водоплавних птахів під час міграцій. Щовесни та щоосені тут можна спостерігати величезні скупчення лебедів-шипунів, лебедів-кликунів та малих лебедів. Частими, проте нерегулярними гостями бувають турпани, морянки, синьги та інші. Взимку на незамерзаючий ділянках Дніпра концентруються мартини, серед яких зокрема є і сріблясті мартини, а іноді трапляється і морський мартин. Ранньою весною можна зайти і мартинів східних та чорнокрилих.

Лебідь малий

Лебідь малий на Київському водосховищі 2016-01-01

Турпан

Турпани на Київському водосховищі 2015-10-31

Мартин сріблястий

Молодий і дорослий мартини сріблясті на Київському водосховищі 2019-01-05
Навколо Києва є величезна кількість озер та риброзплідних господарств на яких зосереджується велика кількість пролітних та гніздових видів водоплавних, довколоводних та хижих птахів. З весни до осені це, мабуть, є найбільш приваблими місцями для спостережень за птахами. Тут можна зустріти видів 20 куликів, різних крячків, чапель та чепур та різноманіття качиних. А в межах 100 км від межі м. Києва ще й можна знайти унікальну та рідкісну очеретянку прудку на гніздуванні!

Баранець звичайний

Баранці звичайні неподалік с. Гребінки 2017-08-18

Плавунець круглодзьобий

Плавунеці круглодзьобі неподалік с. Гребінки 2018-07-05

Крячок білощокий

Крячок білощокий неподалік м. Обухів 2017-07-25

Плиска мала жовтоголова

Плиска мала жовтоголова неподалік м. Обухів 2018-05-27

Очеретянка прудка

Очеретянка прудка співає неподалік м. Яготин 2018-06-29
Наступними цікавими місцинами є поля та агроландшафти навколо міста. Крім різноманітних горобцеподібних тут можна знайти і хижаків під час полювання.
Українська